Rulment B60-57NXUR
Feb 24, 2023 Lăsaţi un mesaj
B60-57NXUR este un tip de rulment cu bile adânci, non-standard, fabricat din material GCr15 complet călit din oțel pentru rulmenți cromat. Este special conceput pentru a oferi viteză mare cu caracteristici de zgomot redus pentru multe tipuri de aplicații. Rulmentul are un diametru exterior de 60 mm, un diametru interior de 57 mm și o lățime de 7 mm. Oferă o capacitate maximă de încărcare dinamică de 1485N și o sarcină statică maximă de 1178N. De asemenea, are un rating de precizie ABEC de 9, o viteză maximă de 22000 rpm, o frecvență maximă de 15000 cpm și o temperatură de funcționare de -30 grade până la plus 120 de grade .